Kapcsolat

Kapcsolat

Központi telefonszám: +36 1 203 8599

Központi fax: +36 1 204 8626

Központi email: info@masterprint.hu

Címünk: H-2454 Iváncsa, Kilencedi út 6.

Menedzsment


Kárpáti Zoltán

Ügyvezető

karpati@masterprint.hu

Admin


Zsurka Angéla

vezető kereskedelmi asszisztens

info@masterprint.hu

Mészáros Ágnes

beszerzési asszisztens

iroda@masterprint.hu

Reiner Szandra

pénzügyi asszisztens

admin@masterprint.hu

Papacsek Renáta

vevőszolgálati asszisztens

sales@masterprint.hu

Nagypál Henriett

vevőszolgálati asszisztens

nagypal@masterprint.hu

Szepes Miklós

logisztika & raktár

raktar@masterprint.hu

Értékesítés


Bogár Tamás

key account manager

bogar@masterprint.hu

Geleta Ferenc

értékesítő

geleta@masterprint.hu

Gégény András

területi képviselő

gegeny@masterprint.hu

Megyes András

mérnök üzletkötő

megyes@masterprint.hu

Pharma divízió (pharma mérnökség, nyomonkövetés, szerializálás, aggregálás)


Miklós Péter

projektvezető mérnök

miklos.peter@masterprint.hu

Fülemen Zoltán

minőségirányítási és információ technikai vezető

fulemen@masterprint.hu

Sára András

field service engineer

sara@masterprint.hu

Dávid Márk

field service engineer

david@masterprint.hu

Nagy István

field service engineer

inagy@masterprint.hu

Murinai Dániel

field service engineer

murinai@masterprint.hu

Szabó Péter

field service engineer

szabo@masterprint.hu

Fejlesztés & mérnökség


Csáki László

tervező fejlesztő mérnök

csaki@masterprint.hu

Nagy Zsolt

gépészmérnök - tervező

nagy@masterprint.hu

Fábián Tamás

projekt tervező mérnök

fabian@masterpeint.hu

Kállai Alex

tervező mérnök

kallai@masterprint.hu

Király Benjámin

szerviz mérnök

kiraly@masterprint.hu

Iker László

technikus

Szerviz


Fényes József

szerviz vezető

fenyes@masterprint.hu

Sóti-Tóth Emília

szerviz asszisztens

service@masterprint.hu

Dévai Attila

műszaki vezető

devai@masterprint.hu

Orosz József

vezető szerviz technikus

orosz@masterprint.hu

Pálfai András

szerviz technikus

palfai@masterprint.hu

Schack Zoltán

szerviz technikus

schack@masterprint.hu

Schtrausz András

szerviz technikus

schtrausz@masterprint.hu

Horváth Attila

szerviz technikus

horvath.attila@masterprint.hu

Árva Péter

szerviz technikus

arva@masterprint.hu

Flórián Károly

szerviz technikus

florian@masterprint.hu