Contacts

Visit us in our office!

H-2454 Iváncsa, Kilencedi út 6.
Tel.: +36 1 203 8599
Fax: +36 1 204 8626
Email: info@masterprint.hu

Kapcsolat

VEZETŐSÉG


Kárpáti Zoltán

ügyvezető

karpati@masterprint.hu

Miklós Péter

COO

miklos.peter@masterprint.hu

ADMINISZTRÁCIÓ


Zsurka Angéla

vezető kereskedelmi asszisztens

info@masterprint.hu

Mészáros Ágnes

beszerzési asszisztens

iroda@masterprint.hu

Reiner Szandra

pénzügyi asszisztens

admin@masterprint.hu

Papacsek Renáta

vevőszolgálati asszisztens

sales@masterprint.hu

Áldottné Horváth Beáta

logisztika & raktár

horvath@masterprint.hu

Benke Csaba

logisztika & raktár

raktar@masterprint.hu

ÉRTÉKESÍTÉS


Lendvai Gyöngyi

senior értékesítő

lendvai@masterprint.hu

Bogár Tamás

key account manager

bogar@masterprint.hu

Geleta Ferenc

értékesítő

geleta@masterprint.hu

Gégény András

területi képviselő

gegeny@masterprint.hu

Megyes András

mérnök üzletkötő

megyes@masterprint.hu

Vincze Attila

értékesítő

vincze@masterprint.hu

PHARMA DIVÍZIÓ (PHARMA MÉRNÖKSÉG, NYOMONKÖVETÉS, SZERIALIZÁLÁS, AGGREGÁLÁS)


Fülemen Zoltán

minőségirányítási és információ technikai vezető

fulemen@masterprint.hu

Nagy István

field service engineer

inagy@masterprint.hu

Szabó Péter

field service engineer

szabo@masterprint.hu

Csány Dávid

field service engineer

csany@masterprint.hu

FEJLESZTÉS & MÉRNÖKSÉG


Csáki László

tervező fejlesztő mérnök

csaki@masterprint.hu

Nagy Zsolt

gépészmérnök - tervező

nagy@masterprint.hu

Fábián Tamás

projekt tervező mérnök

fabian@masterpeint.hu

Kállai Alex

tervező mérnök

kallai@masterprint.hu

Király Benjámin

szerviz mérnök

kiraly@masterprint.hu

Nagy István

szoftver architekt

istvan.nagy@masterprint.hu

SZERVIZ


Orosz József

szerviz vezető

orosz@masterprint.hu

Liska Edina

szerviz asszisztens

service@masterprint.hu

Fényes József

műszaki- és projektvezető

fenyes@masterprint.hu

Dévai Attila

műszaki vezető

devai@masterprint.hu

Pálfai András

szerviz technikus

palfai@masterprint.hu

Schack Zoltán

szerviz technikus

schack@masterprint.hu

Schtrausz András

szerviz technikus

schtrausz@masterprint.hu

Horváth Attila

szerviz technikus

horvath.attila@masterprint.hu

Hajdu János

szerviz technikus

hajdu@masterprint.hu

Gazdag László

szerviz technikus

gazdag@masterprint.hu

Juhász Dániel

szerviz technikus

juhasz@masterprint.hu

Katona Csaba

szerviz technikus

katona@masterprint.hu